Współpraca

Witam Cię serdecznie na podstronie poświęconej szeroko rozumianej współpracy ze mną. Jeśli zdobyłem Twoje zainteresowanie publikowanymi treściami i myślisz, że moglibyśmy wspólnie zrobić coś fajnego, zapraszam do kontaktu. Pamiętaj, żeby w kilku zdaniach opisać swój pomysł, proponowaną formę, a także określić produkt lub usługę, której współpraca miałaby dotyczyć.

Podchodzę dość rygorystycznie do tego, co mógłbym zaprezentować swoim czytelnikom. Najlepiej będzie, jeśli przeczytasz kilka wpisów i wczujesz się w klimat bloga – będziesz wtedy świadomy, że reklama kredytów samochodowych to nie moja bajka 🙂 Nie piszę artykułów sponsorowanych ani nie sprzedaję czegoś, w co nie wierzę. Z jednej strony ogranicza to pole manewru, a z drugiej: daje dodatkowy zastrzyk energii, jeśli Twój przekaz jest zbliżony do prezentowanego na tym blogu.

Statystyki ilościowe niewiele mówią o potencjale bloga, ale ponieważ to pytanie i tak z reguły pada, poniżej prezentuję statystyki odwiedzin z ostatniego miesiąca (1.01.2015 – 31.01.2015):

stats_31_01_2015_thumbKliknij, aby powiększyć.

Skoro już jesteśmy przy dużych liczbach, to warto wspomnieć o wspaniałych, absolutnie wyjątkowych czytelnikach, którzy zagościli tu na stałe, publikując łącznie 9561 komentarzy, co przy opublikowanych do tej pory 184 wpisach daje średnią 52 komentarzy na wpis (dane aktualne na dzień 31.01.2015)! To niesamowite grono aktywnych czytelników to główny powód, dla którego nie przestaję pisać, więc nie pozwolę sobie na utratę ich zaufania poprzez wpis o czymś, co nie wyprzedza konkurencji o całe lata świetlne… albo chociaż o włos 😉

Serdecznie pozdrawiam!

Wolny